شرایط ضمانت بازگشت کالا

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از فروشگاه مبلمان تاشو، وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از فروشگاه مبلمان تاشو، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و... را پرداخت نخواهید کرد .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و یا ابزار در کنار محصول نخوهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته ممکن است باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود.

مبلمان تاشو، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد بالایی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها کمتر شناخته شده باشد. تمامی کالاهای موجود درمبلمان تاشو، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.

 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت مبلمان تاشو، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • ​با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات، حتی ممکن است قیمت ها هر ماه تغییر کنند. قیمت برخی محصولات با سود ثابتی از جانب مبلمان تاشو عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به مبلمان تاشو، در سال چندین بار تغییر کند.در هنگام مقایسه قیمت‌های مبلمان تاشو، حتما به مشخصات محصول، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.
 • در صورت ادعای مبلمان تاشو به اصل بودن محصول، ​محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد.(عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • کالای خریداری شده از مجموعه مبلمان تاشو، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)
 • اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و مبلمان تاشو نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و مبلمان تاشو هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.
 • موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.
 • چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل)
 • می بایست قبل از آنکه کالا توسط مبلمان تاشو برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 09127369072 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی مبلمان تاشو اطلاع دهید.  فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. مبلمان تاشو همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که مبلمان تاشو برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.
 • برخی کالاها به دلیل شرایط خاص سفارشی بودن (مثل ثبت نام خریدار یا جمله ای خاص روی کالا در شرکت های تولید کنند و یا ابعاد غیر استاندارد بنا به سفارش مشتری) امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و مبلمان تاشو از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
دسترسی ها