رویه های بازگرداندن کالا

اگر کالایی دارای ضمانت سلامت کالا باشد، شما می توانید در صورت نقص کالا تا 24 ساعت از زمان تحویل آن را به فروشگاه بازگردانید. در غیر این صورت فروشگاه کالای ارسال شده را پذیرفته شده در نظر گرفته و امکان بازگشت آن وجود نخواهد داشت. همچنین در صورت عدم وجود نقص در کالا یا لوازم همراه می توانید تا 24 ساعت کالا را مرجوع کنید. دقت کنید که برای مرجوع کردم بسته بندی مناسبی برای کالا در نظر بگیرید تا در هنگام بازگرداندن کالا صدمه نبیند.پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش فروشگاه هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به نشانی فروشگاه ارسال نفرمایید. پیش از تماس با بخش پشتیبانی حتما کد سفارش و اطلاعات خرید خود را یادداشت نمایید.

جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش و یا هماهنگی جهت بازگرداندن کالا می‌توانید با شماره  09127369072 (شنبه تا چهارشنبه 10-19 و روزهای پنجشنبه 10-17) تماس بگیرید. همچنین جهت اعلام شکایت نیز از همین شماره تلفن استفاده فرمایید تا سریعا پیگیری شود.

  • پس از پذیرش کالای مرجوعی کارشناسان حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه بررسی را به مشتری اعلام می‌کنند.
  • کالایی که از طرف فروشگاه به صورت ناقص یا صدمه دیده ارسال شده با هزینه فروشگاه تعویض یا مرجوع می شود.
  • کالایی که در مرحله ارسال صدمه دیده در صورت ارسال با تیپاکس هزینه مرجوعی آن به عهده فروشگاه است.
  • کالایی که در مرحله ارسال صدمه دیده در صورت ارسال با باربری هزینه مرجوعی آن به عهده بیمه کالارسان است.
  • کالایی که پس از تحویل به مشتری صدمه دیده قابل مرجوعی نمی باشد.
  • کالایی که بدون صدمه یا نقص توسط مشتری مرجوع می شود هزینه بازگشت آن به عهده مشتری است.
  • در صورتی‌که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز می‌گردد.
جنس محصولات ما از پلایوود یا چندلایی فشرده روسی است. این چوب تمام مشخصات چوب طبیعی را دارد، بعلاوه افزایش پایداری در برابر ضربه تنش، خمش و اگر به صورت درستی استفاده شود، مقاومت بالاتری نسبت به چوب معمولی دارد. استفاده از این جنس چوب در کنار رنگ آبگریز می تواند محصولی با کیفیت ساخت بالا، وزن کم، و قیمت مناسب به همراه داشته باشد. از برتری های پلایوود ضد رطوبت بودن، ضدخش بودن، مقاوم در برابر شکاف و پوسیدگی و مقاوم در برابر حشرات است.
دسترسی ها